NOWY ODCINEK

NIEDZIELA, 20.00

TURNIEJE

Filtrowanie:

Turnieje

Poznań Game Arena 2018

2018-09-25 Komputronik Gaming

12 - 14 październik 2019, Poznań

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych organizowane w Poznaniu. Przed nami 3 dni pełne wrażeń. Podczas eventu organizowane są liczne turnieje, konkursy z nagrodami - a to dopiero początek!

 Więcej
Turnieje

Poznań Game Arena 2018

2018-08-28 Komputronik Gaming

12 - 14 październik 2019, Poznań

Jak co roku większość polskich graczy spotka się podczas jednej z największych imprez gamingowych w naszym kraju. My też tam będziemy. Stay tuned...

 Więcej

NOWEFILMY

TEST LAPTOPÓW DO 5 TYS. *na Intel Core i7*

Na co zwrócić uwagę kupując laptopa? Czym różnią się gamingowe notebooki o niemal tej samej konfiguracji? Dlaczego Intel Core i7 jest polecanym procesorem dla graczy? Jak sprawdza się podczas grania i streamowania? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tym materiale!

KLAWIATURA GAMINGOWA 80 ZŁ VS 800 ZŁ

Czym różni się droga, high-endowa klawiatura dla graczy od taniej, low-endowej? Postanowiliśmy to sprawdzić! Co zyskujemy wydając więcej na klawiaturę? Porównaliśmy to, żebyście wy nie musieli 🙂

JAK BEZKARNIE GRAĆ W PRACY? ZOBACZ SPRAWDZONY SPOSÓB!

Chyba każdy ma czasem ochotę siedząc na wykładzie, czy w biurze skupić się na czymś innym niż na pracy i odpłynąć w świat gier komputerowych… Dzisiaj prezentujemy wam jeden prosty i sprawdzony sposób na granie w pracy i uniknięcie konsekwencji płynących z tego czynu! Zresztą, sprawdźcie sami!