Jakie słuchawki gamingowe bezprzewodowe? Ranking

Autor
Mateusz Tomczak
Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
| autor: Mateusz Tomczak |Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu

Bezprzewodowe słuchawki gamingowe to gadżet dla wielu graczy nieoceniony. Nic dziwnego, bo to znacznie zwiększa wygoda podczas rozgrywki, pozwala odizolować się od otoczenia, a przy tym nie ogranicza swobody ruchów. Nie każdy model jest równie atrakcyjny, więc na co zwracać uwagę przy zakupie i na jakie konkretne propozycje postawić?

Słuchawki bezprzewodowe dla graczy – dlaczego warto?

Dobre słuchawki gamingowe kupisz już za niecałe 200 zł, jednak musisz liczyć się z tym, że będzie to model przewodowy.

Nie jest dużym zaskoczeniem, że bezprzewodowe słuchawki gamingowe są zauważalnie droższe od modeli korzystających z przewodowej komunikacji.

Wynika to przede wszystkim z zastosowania dodatkowych baterii zasilających i modułów łączności. Zasięg jest na tyle duży, że można komfortowo pograć nie tylko przy komputerze, ale też na kanapie przed telewizorem z konsolą.

Dodatkowo obecnie producenci są w stanie zadbać o to, aby również bezprzewodowe słuchawki zapewniały odpowiednio wysoką jakość brzmienia. Przy zakupie warto też przyjrzeć się:

  • jaki mikrofon zastosowano,
  • jak wypada jakość wykonania oraz design,
  • jak ciężkie są słuchawki,
  • jak długo mogą działać na jednym ładowaniu.

Polecane bezprzewodowe słuchawki gamingowe

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki dla graczy:

  • Słuchawki gamingowe bezprzewodowe do 300 zł: Audictus Conqueror
  • Bezprzewodowe słuchawki dla graczy do 500 zł: Razer Hammerhead BT
  • Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem dla graczy: Logitech G733 Lightspeed
  • Słuchawki gamerskie: Logitech G733 Lightspeed
  • Bezprzewodowe słuchawki gamingowe: Corsair Virtuoso Wireless Pearl

Razer Hammerhead BT wyróżniają się dokanałową konstrukcją. W przeciwieństwie do słuchawek dousznych lepiej dopasowują się do uszu, zachowują większą stabilność. W zestawie oferują wygodne nakładki typu bi-flange, tym samym nie będą wypadać np. podczas rozgrywki w trakcie podroży. Dodatkowo zdecydowanie skuteczniej odcinają zewnętrzne hałasy, dzięki czemu można w pełni skupić się na zabawie czy muzyce. Więcej propozycji słuchawek dla graczy do 500 zł znajdziesz w rankingu: Najlepsze słuchawki gamingowe do 500 zł


Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem dla graczy: Logitech G733 Lightspeed

Sprzęt Logitech absolutnie nieprzypadkowo cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Logitech G733 Lightspeed są duże, a mimo to dość lekkie (278 gramów), a co najważniejsze bardzo wygodne. Mają miękkie muszle, regulowany pałąk i dodatkowy pasek rozkładający ciężar. To pozwala na długie sesje z ulubiona grą bez uczucia zmęczenia. Całość bazuje na autorskich membranach PRO-G. Nie mogło zabraknąć też dobrego mikrofonu certyfikowanego przez Discord oraz podświetlenia RGB, z dwoma strefami regulacji. Bateria też wypada bez zarzutu, bo wytrzymuje nawet do 29 godzin.
Popularne słuchawki gamingowe bezprzewodowe


Mogą Cię zainteresować:

Czytaj Więcej