Jaka podkładka gamingowa do 100 zł?

Autor
Mateusz Tomczak
Niespotykanie spokojny człowiek. Redaktor od kilku lat zgłębiający branżę technologiczną. Z uwagą śledzi każdą nowinkę wkraczającą na rynek i nie zawsze zgadza się z wizjami producentów. Kibic sportowy, lubi czarny humor, zawsze stawia sobie jasne cele.
Dziękujemy, że przeczytałeś cały artykuł. Jak go oceniasz?
| autor: Mateusz Tomczak |Przeczytasz w 3 minuty
Zwiększ rozmiar tekstu
  • Komputerowi gracze doskonale wiedzą, że trudno o sukces bez dobrej myszki. Gdy już taką mamy warto przygotować dla niej odpowiedni grunt. I to dosłownie. Takim jest oczywiście dobrze dobrana podkładka pod mysz.
  • Gadżet, którego rola jest często niedoceniana. Błędnie, ponieważ przy trafnym zakupie można liczyć na pełne wykorzystanie możliwości myszki, a zarazem na wyższy komfort zabawy. Warto mieć to za względzie tym bardziej, że podkładka gamingowa nie musi stanowić wielkiego wydatku. Doradzamy zatem, jaka podkładka gamingowa do 100 zł będzie dobrym wyborem.

Czego możemy oczekiwać w tej cenie?

100 złotych to z pozoru dość skromny budżet. Ale w przypadku tego typu gadżetów dla wielu osób powinien okazać się w pełni wystarczający. Producenci zadbali o to, abyśmy mieli naprawdę duży wybór. Zarówno w kwestii stylistyki, rozmiarów, jak i jakości wykonania oraz wykorzystanych materiałów.

Naturalnie niższy budżet niesie za sobą pewne kompromisy, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór. W oddzielnym artykule przybliżaliśmy rodzaje podkładek i najistotniejsze kwestie, na które trzeba zwracać uwagę przy zakupie.

W cenie do 100 złotych wypada nastawiać się na materiałowe podkładki pod mysz. Warto przywiązywać tu uwagę do obecność obszycia, które znacząco zwiększa trwałość. W kwestii gabarytów mamy nieograniczony wybór.

Niższy budżet redukuje za to liczbę dodatkowych funkcji, takich jak np. wodoszczelność, ładowanie indukcyjne, podświetlenie RGB czy wbudowany port USB.

Czy warto inwestować w droższe podkładki? Sprawdzamy w rankingu: Ranking gamingowych podkładek pod mysz do 150 zł

Ranking podkładek dla graczy – TOP 5 polecanych

W tym rankingu znajdziesz:

  • Tania podkładka gamingowa Razer: Razer Goliathus Control Fissure Small
  • Podkładka gamingowa o niskim profilu: Logitech G240
  • Agresywna podkładka dla gracza: ASUS ROG Cerberus Mat Plus
  • Solidna podkładka gamingowa do 100 zł: MSI Agility GD30
  • Podkładka pod mysz XXL: California Access Torpedo RGB CA-1815

Popularne podkładki dla graczy do 100 złotych

Czytaj Więcej