NOWY ODCINEK

NIEDZIELA, 20.00

NOWEFILMY

Filtrowanie:

Nowe Filmy

TEST LAPTOPÓW DO 5 TYS. *na Intel Core i7*

2018-11-12 Komputronik Gaming

Na co zwrócić uwagę kupując laptopa? Czym różnią się gamingowe notebooki o niemal tej samej konfiguracji? Dlaczego Intel Core i7 jest polecanym procesorem dla graczy? Jak sprawdza się podczas grania i streamowania? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tym materiale!

 Więcej
Nowe Filmy

KLAWIATURA GAMINGOWA 80 ZŁ VS 800 ZŁ

2018-11-05 Komputronik Gaming

Czym różni się droga, high-endowa klawiatura dla graczy od taniej, low-endowej? Postanowiliśmy to sprawdzić! Co zyskujemy wydając więcej na klawiaturę? Porównaliśmy to, żebyście wy nie musieli 🙂

 Więcej
Nowe Filmy

JAK BEZKARNIE GRAĆ W PRACY? ZOBACZ SPRAWDZONY SPOSÓB!

2018-10-28 Komputronik Gaming

Chyba każdy ma czasem ochotę siedząc na wykładzie, czy w biurze skupić się na czymś innym niż na pracy i odpłynąć w świat gier komputerowych… Dzisiaj prezentujemy wam jeden prosty i sprawdzony sposób na granie w pracy i uniknięcie konsekwencji płynących z tego czynu! Zresztą, sprawdźcie sami!

 Więcej
Nowe Filmy

SŁUCHAWKI GAMINGOWE DO 300 ZŁ

2018-10-22 Komputronik Gaming

Postanowiliśmy sprawdzić co mają do zaoferowania słuchawki w najpopularniejszym przedziale cenowym: 250-300zł. Zestawiliśmy pięć modeli słuchawek i porównaliśmy do siebie pod kątem wykonania, działania mikrofonu oraz wrażeń dźwiękowych. Sprawdźcie do jakich wniosków doszliśmy i które słuchawki zrobiły na nas największe wrażenie!

 Więcej
Nowe Filmy

JAKI MIKROFON DO STREAMU? TEST MIKROFONÓW DO STREAMOWANIA

2018-10-16 Komputronik Gaming

Test mikrofonów do streamowania! W dzisiejszym materiale chcieliśmy sprawdzić najpopularniejsze mikrofony do streamowania! A jak je przetestować, jak nie podczas nagrywania podcastu. Specjalnie dla was w tym materiale Radyjko i Pjoter omawiają 3 najpopularniejsze mikrofony! Który wypadł najlepiej?

 Więcej
Nowe Filmy

TEST GIER NA 3 MONITORACH #PCMASTERRACE

2018-10-07 Komputronik Gaming

Czasami każdy ma ochotę zaszaleć i jeszcze bardziej wciągnąć się do świata swojej ulubionej gry. Najlepszym rozwiązaniem jest zwiększenie swojego zasięgu widzenia. Jak zbudować takie stanowisko na karcie Nvidia? Na co zwrócić uwagę? Które gry zyskują najwięcej na takim rozwiązaniu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym materiale!

 Więcej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5