NOWY ODCINEK

NIEDZIELA, 20.00

EKIPA

EKIPA I IDEA KOMPUTRONIK GAMING


Idea marki Komputronik gaming narodziła się w naszych głowach już kilka lat temu. Ponieważ sami jesteśmy nałogowymi graczami, zawsze chcieliśmy zebrać grono osób o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstała idea tworzenia treści interesujących szczególnie fanów gier komputerowych oraz zrzeszenia ich pod jednym szyldem.

Na początku postanowiliśmy rozwinąć własny kanał youtube, na którym mielibyście okazję dowiedzieć się ciekawych rzeczy związanych z komputerami. Prawie 70 tysięcy subskrybcji w niecały rok pokazuje, że „chyba” się nam to udaje. Cieszymy się, że możemy łączyć dobrą zabawę z szerzeniem wiedzy o szeroko pojętym gamingu.

 

Równie ważnym jest dla nas wspieranie profesjonalnych rozgrywek gier komputerowych. Rozwój e-sportu był i będzie jednym z kluczowych założeń Komputronik Gaming. Staramy się uczestniczyć we wszystkich najważniejszych imprezach gamingowych w kraju i wspierać na wiele sposobów młodych, aspirujących graczy. Wierzymy, że Polska ma olbrzymi potencjał e-sportowy, co potwierdza co roku rosnąca popularność takich eventów jak IEM w Katowicach czy PGA w Poznaniu.

Kluczowe jest jednak to, że markę Komputronik Gaming nie tworzymy jedynie my, ale przede wszystkim Wy. To Wasze liczne komentarze i sugestie pomagają nam wymyślać nowe pomysły na filmy, konkursy czy poradniki. To Wy pomagacie nam tworzyć i rozwijać kolejne projekty pod naszą wspólną marką. Wasze zdanie i potrzeby są dla nas najważniejsze, ponieważ to Wy jesteście kluczowym elementem naszej ekipy.

Zapraszamy na kanał youtube, grupę na facebooku oraz świeżo założonego discorda.

EkipaKG2

Piotr „Oparler” Janus
Nałogowy gracz Heros Of The Storm

EkipaKG1

Arkadiusz „Radyjko” Popiel
Aspirujący progamer League of Legends

NOWEFILMY

BITWA NA ZESTAWY! 600 zł

Zapraszamy na kolejną bitwę na zestawy peryferiów gamingowych! Tym razem łączna wartość nie może przekroczyć 600 zł! Kto tym razem złożył ciekawszy zestaw?

JAK ZYSKAĆ 10 CM W 10 MINUT?

Czy rozmiar ma znaczenie? Jeśli kiedykolwiek zabrakło wam kilkunastu centymetrów (miejsca na biurku) – ten film jest dla was! Zobaczcie sprawdzoną metodę jak znacząco zwiększyć obszar roboczy swojego biurka!

PORÓWNANIE NOWYCH FOTELI GAMINGOWYCH

W dzisiejszym filmie sprawdzamy jak wygodnie posadzić cztery litery na dłuższe posiedzenie gamingowe i przyglądamy się nowością wśród foteli dostępnych na rynku! Tak, to tylko wierzchołek góry lodowej, będą kolejne filmy o fotelach :] (co powiecie na film o krzesłach za +/- 600 PLN?)