NOWY ODCINEK

NIEDZIELA, 20.00

EKIPA

EKIPA I IDEA KOMPUTRONIK GAMING


Idea marki Komputronik gaming narodziła się w naszych głowach już kilka lat temu. Ponieważ sami jesteśmy nałogowymi graczami, zawsze chcieliśmy zebrać grono osób o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstała idea tworzenia treści interesujących szczególnie fanów gier komputerowych oraz zrzeszenia ich pod jednym szyldem.

Na początku postanowiliśmy rozwinąć własny kanał youtube, na którym mielibyście okazję dowiedzieć się ciekawych rzeczy związanych z komputerami. Prawie 70 tysięcy subskrybcji w niecały rok pokazuje, że „chyba” się nam to udaje. Cieszymy się, że możemy łączyć dobrą zabawę z szerzeniem wiedzy o szeroko pojętym gamingu.

 

Równie ważnym jest dla nas wspieranie profesjonalnych rozgrywek gier komputerowych. Rozwój e-sportu był i będzie jednym z kluczowych założeń Komputronik Gaming. Staramy się uczestniczyć we wszystkich najważniejszych imprezach gamingowych w kraju i wspierać na wiele sposobów młodych, aspirujących graczy. Wierzymy, że Polska ma olbrzymi potencjał e-sportowy, co potwierdza co roku rosnąca popularność takich eventów jak IEM w Katowicach czy PGA w Poznaniu.

Kluczowe jest jednak to, że markę Komputronik Gaming nie tworzymy jedynie my, ale przede wszystkim Wy. To Wasze liczne komentarze i sugestie pomagają nam wymyślać nowe pomysły na filmy, konkursy czy poradniki. To Wy pomagacie nam tworzyć i rozwijać kolejne projekty pod naszą wspólną marką. Wasze zdanie i potrzeby są dla nas najważniejsze, ponieważ to Wy jesteście kluczowym elementem naszej ekipy.

Zapraszamy na kanał youtube, grupę na facebooku oraz świeżo założonego discorda.

EkipaKG2

Piotr „Oparler” Janus
Nałogowy gracz Heros Of The Storm

EkipaKG1

Arkadiusz „Radyjko” Popiel
Aspirujący progamer League of Legends

NOWEFILMY

TEST LAPTOPÓW DO 5 TYS. *na Intel Core i7*

Na co zwrócić uwagę kupując laptopa? Czym różnią się gamingowe notebooki o niemal tej samej konfiguracji? Dlaczego Intel Core i7 jest polecanym procesorem dla graczy? Jak sprawdza się podczas grania i streamowania? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tym materiale!

KLAWIATURA GAMINGOWA 80 ZŁ VS 800 ZŁ

Czym różni się droga, high-endowa klawiatura dla graczy od taniej, low-endowej? Postanowiliśmy to sprawdzić! Co zyskujemy wydając więcej na klawiaturę? Porównaliśmy to, żebyście wy nie musieli 🙂

JAK BEZKARNIE GRAĆ W PRACY? ZOBACZ SPRAWDZONY SPOSÓB!

Chyba każdy ma czasem ochotę siedząc na wykładzie, czy w biurze skupić się na czymś innym niż na pracy i odpłynąć w świat gier komputerowych… Dzisiaj prezentujemy wam jeden prosty i sprawdzony sposób na granie w pracy i uniknięcie konsekwencji płynących z tego czynu! Zresztą, sprawdźcie sami!